ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Hijyen

İnsanlar, güvenli ve temiz bir ortamda kaldıklarını, yemek yediklerini veya çalıştıklarını bilmek ister. Ve işletmeler, çalışanların hastalık sebebiyle işe gelememesinden doğan işgücü kaybı riskini ortadan kaldırmak için yapabilecekleri her şeyi yapmış olduklarını bilmek ister. Ancak iyi bir hijyen, çalışanların ve müşterilerin etkili el yıkama alışkanlığını kazanmalarına dayanır.

Size yardım etmek için buradayız. El hijyeninin iş yerinizde herkes için daha kolay olmasını sağlamak için ürünlerimizin en iyi kombinasyonunu bir araya getirmenize yardımcı olabiliriz. Böylece, misafirlerinize daha fazla güven verebilir, çalışanlarınızın lavabo alanının temizliği konusundaki güvenini tazeleyebilir veya hassas hijyen ortamlarında çapraz bulaşmayı önleyebilirsiniz.

Günlük hijyeni iyileştirme

Temiz ve fonksiyonel bir lavabo alanı, işiniz hakkında iyi bir izlenim yaratır ve herkesin hijyenik ve güvenli bir yerde olduklarına güven duymasını sağlar

sabunlar,  havlular ve dispenserler ciltte hassas olan etkin el yıkamayı destekler, diğer yanda atığı ve bakım süresini azaltır. Çocuk oyun alanlarındaki testlerden ve odak grup çalışmalarından öğrendiklerimiz bize ilham vermiştir. İçeriğindeki materyal, Bulaşıcı Hastalık Kontrolü Bakanlığı tarafından kontrol edilmiş gerçeklerdir (Västra Götaland, İsveç)

Lavabo alanlarınızda nasıl daha iyi el yıkama alışkanlıkları oluşturabileceğinizi bize sorun, böylece işinizin geri kalanına daha çok odaklanabilirsiniz.

Hijyen bakımından hassas standartları karşılama

Sağlık hizmetleri, gıda üretimi veya ağırlama sektöründe çalışıyorsanız, çalışanlarınızın el hijyeni konusunda daha sıkı standartlara uyması gereklidir.

Yoğun insanlar, düzenli el yıkamanın önemli olduğunu bilseler de bu kolayca unutulabilir. İnsanların hijyen bakımından hassas çalışma alanlarını nasıl kullandığını gözlemlerimiz yoluyla öğrenmiş bulunuyoruz. Böylece, dispenserlerimizi en görünür yerlere yerleştirmenize yardımcı olarak bunların günlük görevler esnasında uygun hatırlatmaları oluşturmasını da sağlayailiriz

TEMIZLIK ÜRÜN KATALOĞU